Satış Sözleşmesi

1. İş bu Satış Sözleşmesi (Bundan böyle SÖZLEŞME olarak anılacaktır) ; Ozan Akın-Onna Bilişim Internet Hizmetleri Şirketi (Bundan böyle ONNA BİLİŞİM olarak anılacaktır) tarafından işletilen www.ukashbayi.com internet adresinden ürün alımı yapacak olan özel ve/veya tüzel kişiler (Bundan böyle MÜŞTERİ olarak anılacaktır) ile Onna Bilişim  arasında ilk işlem yapılmadan önce kayıt aşamasında taraflarca mutabık kalınarak düzenlenmiştir.

 

2. Ukash kartları, alıcısına internet üzerinden güvenli ödeme imkanı sağlayan ön ödemeli bir karttır. Bu karta sahip olan nihai tüketici bu kartın kullanım alanlarını kendi insiyatifine göre belirler. Firmamızdan alınan bu kartların kullanıldığı yerler legal olmalı ve sanal ortamda sadece yasal alışverişler için kullanılmalıdır. Aksi taktirde bu kartların yasal olmayan sitelerde kullanılması kartı tasarlayan, üreten ve satan kişi, kurum ve kuruluşları kesinlikle bağlamaz. Kartın kötü niyetli ve legal olmayan ortamlarda kullanılmasından doğacak hukuki sonuçlardan Onna Bilişim şirketi ve bağlı olarak da www.ukashbayi.com web sitesi sahipleri kesinlikle sorumlu değildir.

 

3. Müşteri,Onna Bilişim‘e yani www.ukashbayi.com’a üye olmak ve işlem yapabilmek için işbu Sözleşme‘nin tamamını okuduğunu, içeriğini tamamıyla anladığını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiğini ve onayladığını peşinen taahhüt eder.

 

4. Bu sözleşme sanal ortamda oluştuğu için, Müşteri‘nin ilk işlem talebinin (İşlem yapılmadan önce) alınması ve bu talebin de Onna Bilişim tarafından kabulü ile Sözleşme teşekkül etmiş olur. Karşılıklı hak ve yükümlülükler Müşteri‘nin ilk işlemini yapabilmek için talepte bulunmadan önce www.ukashbayi.com sitesindeki ”satış sözleşmesini okudum kabul ediyorum” butonuna basması ile yürürlüğe girer.

 

5. Onna Bilişim (www.ukashbayi.com), işbu Sözleşme‘yi gerek gördüğü durumlarda tek taraflı olarak değiştirme, tadil etme ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

6. ONNA BİLİŞİM (www.ukashbayi.com) daki ücretli hizmetler/servisler karşılığı alınacak ücretler Türk Lirası olarak hesaplanacak ve tahsil edilecektir.

 

7. Müşteri, Onna Bilişim‘den (www.ukashbayi.com) internet sitesi vasıtasıyla alacağı hizmetlerin bedelini  Onna Bilişim‘in belirleyip bildireceği banka hesaplarına EFT/havale yapmak suretiyle ödeyecektir.

 

8. Onna Bilişim, (www.ukashbayi.com) tüm Müşteri‘lerinin kişilik ve gizlilik haklarına saygı duymaktadır. Yargı mercileri istemi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

 

9. Onna Bilişim (www.ukashbayi.com)  her zaman için tek taraflı olarak Müşteri‘ye verilen hizmeti sürekli veya geçici durdurabilir.Müşteri işbu tasarrufu peşinen kabul eder. 

 

10. Müşteri‘nin herhangi bir yöntem kullanarak sitenin işleyişini manipüle edecek davranışlarda bulunması ve www.ukashbayi.com’a “spam mail” göndermesi durumunda, Onna Bilişim (www.ukashbayi.com) sözleşmeyi tek taraflı olarak feshetme yetkisine sahiptir. Ayrıca Müşteri bu durum sonucunda Onna Bilişim‘in  uğrayacağı tüm maddi/manevi zararları tazmin etmekle yükümlüdür.

 

11Müşteriwww.ukashbayi.com sayfaları üzerinden gerçekleşen işlemler ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlıklar ve akabinde bu anlaşmazlıkların yaratacağı her türlü iddia, talep ve/veya hasar beyanlarından, www.ukashbayi.com’ un sahiplerini, temsilcilerini ve/veya çalışanlarını sorumlu tutmamayı, tazminat talep etmemeyi ve üçüncü kişi ve kurumlar tarafından kendisine yöneltilecek her türlü talepten muaf tutmayı iş bu Sözleşme ’yi onaylayarak peşinen kabul ve beyan ve taahhüt eder.

 

12. Onna Bilişim‘in (www.ukashbayi.com) tamamıyla kontrolü dışında olmak üzere, internet hizmetleri sağlayıcısından, Türk Telekom, Avea, Türkcell, Vodafone veya Elektrik idareleri ve benzeri kurumlardan kaynaklanan teknik sorunlar, donanım problemleri, altyapı sorunları, doğal afetler, vs. gibi olaylardan dolayı bazı sorunlar yaşanabilir. Bu ve bunun gibi sebeplerden dolayıOnna Bilişim (www.ukashbayi.com)  hiçbir şekilde sürekli, kesintisiz ve problemsiz hizmet vereceğini garanti veya taahhüt etmez, edemez.

 

13. İşbu Sözleşme notere onaylatılmış olup aslının aynısıdır. İki taraf ta bu Sözleşme‘yi kayıtsız şartsız kabul eder.  İşbu Onüç (13) maddeden ibaret olan Sözleşme genel prensipleri ile aynı çerçevede tarafları bağlayıcı niteliktedir.
 

Her Hakkı Saklıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>